1509
276691

PLAKETT, cloisonné. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av änder i ett snötäckt landskap. Motivets mått 40x23 cm.

Nagg, ifyllda nagg.