1554
315803

SPEGELGLASMÅLNING. Qing dynastin, 1700-tal.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad dekor föreställande Den Heliga Madonnan med barnet. Motivets mått 62 x 38,5 cm (72 x 49 cm inklusive ram).

Slitage. Färgbortfall.