1604
307221

URNOR med LOCK, kompaniporslin. Qing dynastin, Jiaqing (1796-1820).

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
140 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Efter Mariebergsmodell med pistolhänklar, dekor i emaljfärger. Höjd 39 cm.

Skador, lagningar, nagg.