1628
301980

PENSELSTÄLL, porslin. Qing dynastin. 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i powder blue. Höjd 16,4 cm. Träställ medföljer.

Skador, slitage.