1643
280067

FLASKA, porslin. Sen Qing dynasti, med Qianlong sigillmärke.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Droppformad med dekor i famille rosefärger, insides grön. Höjd 22,5 cm.

Skador, lagningar.