1650
278016

SKÄRM, trä och porslin, sexdelad. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 920 - 2 400 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i famille rosefärger föreställande figurscener. Mått 82x99 cm.

Slitage, en panel med retuscher.