1668
287132

VAS, porslin. Kina, Republik, med Qianlong sigillmärke.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
260 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Drakhänklar, dekor i famille rosefärger av lotusslinga, fladdermöss samt tofsar. Höjd 26 cm.

Skador, lagningar.