1688
317124

VAS, porslin. Transition 1600-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i underglasyrblått med motiv med blomsterrankor. Höjd 21 cm.

Nagg.