1822
315684

KARMSTOLAR, ett par, trä. Qing dynastin.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Höjd 103, bredd 59,5 cm.

Slitage, renoverade.

Proveniens

The Stenbeck Collection.