1831
212580

BÄLTESSPÄNNE, brons, förgyllt och försilvrat. Arkaiserande.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I form av slingrande fabeldjur. Längd 16,5 cm.

Anlupen.

Proveniens

From the Private Collection of a Scandinavian Business Man.