1836
212571

SPEGEL, förgylld brons. Tang dynastin.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
52 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i relief av fabeldjur bland slingrande växter. Diameter 8,7 cm.

Anlupen.

Proveniens

From the Private Collection of a Scandinavian Business Man.