Madeleine Pyk – en samling F769
1838
212443

TRIPOD med LOCK, delvis förgyllt silver. Troligen Tang dynastin.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor med blommor och djur. Vikt 320,2 gram. Höjd 8,5 cm.

Proveniens

From the Private Collection of a Scandinavian Business Man.