1842
212384

DOSA, silver. Troligen Tang dynastin.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Blomformad med ciselerad dekor av växter. Vikt 187,8 gram. Längd 7,5 cm.

Nagg.

Proveniens

From the Private Collection of a Scandinavian Business Man.