1845
212578

VAS, guld. Qing dynastin, 16/1700-tal.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 230 - 6 100 EUR
5 470 - 6 390 USD
Klubbat pris
170 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av fenixfåglar. Vikt 121 gram. Höjd 16 cm.

Bucklor.

Proveniens

From the Private Collection of a Scandinavian Business Man.