1894
309961

STÄLL. Japan, sen Meiji (1868-1912).

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Lackarbete med dekor av blommor och kvistar i guld. Höjd 25 cm, diameter 26 cm.

Skador.

Proveniens

The Collection of Arne Nilsson, Sandviken.