212
310815

Heinrich Sperling

(Tyskland, 1844-1924)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Heinrich Sperling
(Tyskland, 1844-1924)

Hundar vid trappa

Signerad H. Sperling och daterad 1908. Duk 45,5 x 61 cm.