213
292912

Wilhelm Karl Gentz

(Tyskland, 1822-1890)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Wilhelm Karl Gentz
(Tyskland, 1822-1890)

Kvinna i beduinlägret

Signerad W. Gentz och daterad 1866. Uppfodrad duk 107 x 98 cm.

Tilläggslista

Uppfodrad duk.