217
288931

Theodore Gudin

(Frankrike, 1802-1880)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
115 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Theodore Gudin
(Frankrike, 1802-1880)

Brand vid kusten

Signerad T Gudin och daterad 1866. Duk 37 x 57,5 cm