222
316205

Charles Francois Daubigny

(Frankrike, 1817-1878)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
Charles Francois Daubigny
(Frankrike, 1817-1878)

CHARLES FRANCOIS DAUBIGNY, olja på duk. Signerad.

Flodlandskap. 35 x 65 cm.

Duk uppfodrad på pannå. Slitage, smärre rispor och ytsmuts.