266
309160

SEMIANTIK ISFAHAN. 213,5 x 133 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Benvit botten med polykromt medaljong-, blom- och palmettmönster. Smal benvit huvudbård med blomranka och kartusch med inskription.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador, en kortsida senare.