318
300330

SEMIANTIK VERAMIN. 300 x 212,5 cm.

Utropspris
14 000 - 18 000 SEK
1 240 - 1 590 EUR
1 290 - 1 660 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Blå botten med rader av polykroma palmetter och blommor. Röd huvudbård med palmett- och blomranka.

Ställvis något slitage, något smutsig, smärre fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med obetydliga trampveck.