320
319588

SEMIANTIK YESD. 561 x 368 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
SEMIANTIK YESD. 561 x 368 cm.

Polykromt trädgårdsmönster med vaser, träd och blommor. Röd huvudbård med blomranka.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar, smärre malskador. Sidorna med trampveck varav en långsida något skadad.