349
241287

Okänd konstnär 1700-tal

(Sverige)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Okänd konstnär 1700-tal
(Sverige)

Pastoral idyll

Dörröverstycke. Duk 54 x 96 cm. Samtida rikt snidad förgylld och bemålad ram i rokoko.