412
306705

Christian Wilhelm Ernst Dietrich, tillskriven

(Tyskland, 1712-1774)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
(Tyskland, 1712-1774)

CHRISTIAN WILHELM ERNST DIETRICH, tillskriven, olja på pannå.

Tvätt i kvarndammen. 29,5 x 37 cm.

Slitage, färgbortfall och fläckar.