425
305566

Andrea Locatelli, hans krets

(Italien, 1693-1741)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 740 - 2 620 EUR
1 830 - 2 740 USD
Klubbat pris
Andrea Locatelli, hans krets
(Italien, 1693-1741)

ANDREA LOCATELLI, hans krets, olja på duk.

Landskap med herdar. 65 x 95 cm.

Uppfodrad duk. Smärre retuscher, krackelyr och färgbortfall. Slitage.