434
232283

Johannes Bouman, hans efterföljd

(Frankrike, 1601/02-1658)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Frankrike, 1601/02-1658)

Stilleben med äpplen, päron, druvor och valnöt

Pannå 23 x 32 cm. Äldre förgylld ram.

Proveniens

Bukowski Auktioner AB, auktion 344, 19-21 april 1950, kat nr 177.