440
305576

Domenico Magiotti (Il Fedeli), hans krets

(Italien, 1713-1794)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Italien, 1713-1794)

DOMENICO MAGIOTTI, hans krets, duk uppklistrad på pannå.

Piprökande sällskap. 90 x 116 cm.

Slitage, skador, retuscher. Duk uppklistrad på pannå, lagningar, krackelerad. Färgbortfall.