502
316880

Leonard Henrik Roos af Hjelmsäter

(Sverige, 1787-1827)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Sverige, 1787-1827)

"Louis Masreliez" (1748-1810)

Miniatyr. Signerad L H Roos a tergo. Gouache på ben 7 x 6,5 cm. Samtida innefattning.

Tilläggslista

Signerad L H Roos och daterad 1810.