592
314208

KARMSTOLAR, ett par. Gustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgyllda och bronserade. Oval rygg. Snidad dekor av blommor och blad. Kannelerade ben. (2)

Kompletterade.