596
308192

KARMSTOLAR, ett par. Sydeuropa, 1800-talets första hälft.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Förgyllda och bronserade. Oval stoppad rygg. Snidad dekor av bladformationer.

Maskstungna, lagningar.