599
271123

KARMSTOLAR, två stycken snarlika. Sengustavianska, 1800-talets början.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Vitmålade och bronserade. Stoppad rygg och sits. Dekor av pastellage.

Slitage.