Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
61
317490

Oscar Törnå

(Sverige, 1842-1894)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Oscar Törnå
(Sverige, 1842-1894)

Gamla bron i Grez

Signerad Oscar Törnå och daterad Grez-sur-Loing Sept. 1876. Uppfodrad duk 66 x 80 cm.

Formgivare