673
316206

LJUSSTAKAR, ett par. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Amforaformad med hänklar. Egyptiserande figurer. Höjd 39 cm.