676
291161

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rund fot. Fasetterat skaft på tassfötter. Höjd 40 cm.