731
311345

URNA MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Blybergsporfyr. Ovoid form. Knopp av förgylld brons. Höjd 47 cm.

Nagg, spricka.