746
303783

SOCKLAR, ett par. Älvdalen, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Röd Rännåsporfyr. Rektangulär form. Höjd 21 cm.

Nagg.