796
294915

CHAMPAGNESTRUTAR, åtta stycken. 1800-talets början.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och graverad dekor. Höjd ca 19 cm.

Nagg. (8)