798
319641

REMMARE, glas, 18 stycken. Böhmen, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Remmare med grön cuppa med graverat krönt monogram AA (Augusta Amalia, prinsessa av Bajern). Höjd 11 cm.

Nagg. (18)

Proveniens

Princess Augusta Amalia of Bavaria.