802
281570

URNA med LOCK, majolika. Italien, 16/1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ena sidan med dekor i starkeldsblått den andra i gult. Knopp i form av modellerat päron. Höjd 42 cm.

Skador, lagningar.