Arne Jones E1299
803
293571

SKÅL, fajans. Spanien, Talavera 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
285 - 474 EUR
326 - 543 USD
Klubbat pris
2 100 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i vitt och blått med motiv med djävul samt IHS. Diameter 11,7, höjd 8 cm.

Nagg, spricka.