818
311493

TALLRIKAR, fem stycken, porslin. Meissen, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom dekor av blommor. Diameter 24 cm.

Nagg. (5)