868
289925

KALK, sannolikt av Ivan Sujew, Wologda 1840-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Förgylld, med niellodekor av stadsvy. Höjd 8,5 cm, vikt 90 gram.