873
318729

BÄGARE, icke identifierad mästare, Moskva 1800-talets mitt.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Förgylld, med heltäckande niellodekor av bladslingor. Höjd 8,5 cm, vikt 174 gram.