901
315725

GRÄDDSNÄCKA, av Lars Hessling, Linköping 1778. Rokoko.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Längd 19 cm, vikt 240 gram.

Lagning vid handtagsfästet.