963
296986

BROSCH, skuren stenkamé med orientaliska pärlor, sent 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18k guld. L. 4 x 5 cm. Vikt 21,3 gram. Franska stämplar.