168
341886

Gunnar Torhamn

(Sverige, 1894-1965)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris

Gunnar Torhamn
(Sverige, 1894-1965)

Draperad modell med fruktfat

Signerad Torhamn och daterad -28. Duk 96 x 74 cm.