290
332640
Eric Grate
(1896-1983)

Samothrake

Signerad Eric Grate och numrerad 5/6. Brons. Höjd 26,5 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

706 - 941 EUR

Klubbat pris:
12 000 SEK
Tilläggslista

Titel: Samothrake

Övrigt

Höjd inklusive sockel 29 cm.