344
345740

Pierre Haubensak

(Schweiz, Född 1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris

Pierre Haubensak
(Schweiz, Född 1935)

"X noir sur bleu"

Signerad Haubensak och daterad Ibiza -64 a tergo. Duk 100 x 120 cm.