354
348134
Geer van Velde
(1898-1977)

Komposition

Signerad GvV. Akvarell 22,5 x 21 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 353 - 2 941 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Certifikat utfärdat av Piet Moget, 2 oktober 1986, Paris. Medföljer.