133
342115

Jan Bengtsson

(Sverige, Född 1941)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Jan Bengtsson
(Sverige, Född 1941)

Utan titel, 1992

Signerad Jan Bengtsson och daterad -92. Vintage. Bromoljetryck, bildyta 16,3 cm x 13,6.

Liljevalchs Konsthall, Stockholm, "396 Fotografiska förälskelser", 2001.